Podziel się:   Facebook Dodaj do Myspace

Ludmiła Małecka! Jesteśmy Twoimi fanami!
www.ludmilamalecka.pl

Kompostowanie = piękny ogród !

W celu zakupu naszych produktów prosimy wypełnić formularz zamówienia:


Nowość

kompostownik 900Nowoczesny kompostownik o pojemności 900 litrów. Jest prosty w montażu i odporny na uszkodzenia, mrozoodporny. Zamknięta forma uniemożliwia zwierzętom dostęp do składowanych odpadów, a niewielkie otwory umożliwiają dopływ powietrza. Posiada uchylną klapę do wyciągania kompostu. Kompostownik można doposażyć w podstawę i system nawadniania.


zbiornik na wodę deszczowąInspirowany strukturą oraz formą antycznej ceramiki zbiornik na wodę deszczową jest obowiązkowym urządzeniem w każdym ogrodzie i na działce.
Niepowtarzalny wygląd amfory i jej perfekcyjne wykonanie pozwala ze zwykłego zbiornika uczynić ozdobę ogrodu.
Gromadzenie wody deszczowej to oszczędność i ekologia nacodzień.
kratka pod kompostownik Polecamy jako podstawę pod kompostownik kratkę parkingową. Bardzo wytrzymała i efektowna. Prosty montaż, sprowadza się jedynie do wsunięcia kratek w odpowiednio do tego wyznaczone na jej brzegach zaczepy. Idealna na podłogi, podjazdy jak i do utwardzania połaci ogrodowych.


Mobilna wersja serwisu.

Zeskanuj kodZeskanuj kod i przeglądaj stronę w swojej komórce lub na tablecie.
powiększ kod


Oferta

kompostownik

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje kompostowniki ogrodowe. Wśród naszych produktów prezentujemy wygodny, prosty i szybki w montażu (metalowo - drewniany) oraz łatwy w opróżnianiu kompostownik o pojemności 1300 litrów.


termo kompostownik

Oferujemy również, jako alternatywę dla kompostowników tradycyjnych, drewnianych, kompostownik ogrodowy zamknięty. Wykonany jest on z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (plastik). Budowa tego kompostownika zapewnia optymalny rozkład biomasy. Humus można otrzymać kilka razy do roku poprzez zastosowanie szczelin i termoizolacji. Kompostownik plastikowy tego typu to termokompostownik.

sito, arfa, przetak,Sito, arfa jest wykonane ze stali, zabezpieczone antykorozyjnie przez malowanie proszkowe.
Porady

W dziale PORADY prezentujemy odpowiedzi na pytania, najczęściej zadawane przez kupujących i użytkowników kompostowników. Staramy sie wyjaśnić:

  • Jakie nawozy stosować do nawożenia wiosennego? Co nazywamy skarbem ogrodu?
  • Co to jest kompostowanie?
  • Gdzie wytwarzać kompost?
  • Dlaczego kompostować w kompostowniku?
  • Jak otrzymać szybko dobry kompost?
  • Jakiej pojemności powinien być kompostownik?
  • Dlaczego kompostownik dwukomorowy jest praktyczniejszy?
  • Dlaczego kompostownik powinien być łatwy w demontażu?
  • Co to jest rafowanie ziemi kompostowej?
  • Jak mieszkańcy domków jednorodzinnych mają się pozbyć ekologicznych śmieci i jak zmniejszyć koszty wywozu odpadów?

Kompostownik

W każdym ogrodzie podczas zabiegów pielęgnacyjnych powstaje dużo organicznych odpadów: resztki skoszonych traw, chwastów, liści, przyciętych pędów, cienkich gałęzi i innych z gospodarstwa domowego. Najbardziej pożytecznym i ekologicznym sposobem ich utylizacji jest kompostowanie. Proces ten najskuteczniej będzie przebiegać w urządzeniach do tego przeznaczonych zwanych kompostownikami. Nasz kompostownik to nowoczesna trwała, przemyślana i estetyczna konstrukcja, uwzględniająca wszystkie potrzeby i oczekiwania użytkownika w procesie kompostowania.

Konstrukcja stalowa. malowana farbą proszkową na kolor zielony RAL 6005, połączona z drewnem daje niezniszczalny szkielet łatwy w montażu i demontażu.

Ofertę naszą uzupełniają również plastikowe termokompostowniki.

Dotacje

Teraz kompostownik staje się jeszcze bardziej dostępny dzięki dopłatom, jakie można uzyskać na jego zakup. Wiele gmin dążąc do ograniczenia wielkości utylizowanych śmieci zachęca do ich segregacji, a utylizacje odpadków organicznych wspiera dotując kompostowniki ogrodowe. Więcej informacji w dziale DOTACJE.

Galeria

Zdjęcia przedstawiające kompostownik i jego funkcje w dziale GALERIA.